Senior obchodní referent s technickým zaměřením – od 40 000 Kč

23.4.2024

Přijmeme zaměstnance na pozici Senior obchodního referenta s technickým zaměřením. Jedná se o práci na plný úvazek

NÁPLŇ PRÁCE:

  • jednání se zákazníky z ČR i ze zahraničí
  • zpracovávání a evidence poptávek a nabídek
  • příprava cenových kalkulací a podkladů
  • zadávání objednávek, průběžná kontrola realizace zakázek napříč firmou
  • řízení a zajišťování expedice zásilek výrobků a zboží
  • analýza prodejních dat, reporting
  • zpracování obchodní agendy

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické nebo strojírenské vzdělání výhodou
  • práce s PC, Office 365, znalost IS K2 výhodou
  • aktivní znalost AJ na obchodní úrovni
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost při řešení úkolů
  • technické myšlení a proaktivní činnost
  • řidičský průkaz sk. B

NABÍZÍME:

  • zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • služební telefon
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce
  • zahraniční výjezdy
  • kariérní růst
  • více info na www.davon.cz

Datum nástupu: ihned

Mzda: nástupní mzda od 40.000,- Kč (dle kvalifikace)

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.