Vedoucí kontrukce (vývoje) – 40.000,-/měs.

14.6.2024

Náplň práce:  vedení týmu projektantů/konstruktérů včetně rozdělení úkolů vývoje, kontroly dosažených výsledků a hodnocení podřízených zaměstnanců řízení inovačních a vývojových procesů řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu až po…

Náplň práce:

  • vedení týmu projektantů/konstruktérů včetně rozdělení úkolů vývoje, kontroly dosažených výsledků a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • řízení inovačních a vývojových procesů
  • řízení konstrukčních prací a projektů od návrhu až po zavedení do výroby
  • provádění technických výpočtů
  • technická pomoc obchodnímu úseku při zpracování průvodní dokumentace, specifikace ND, tvorba katalogů ND
  • výpočty zatížení pracovního zařízení, dosahové křivky, zpracování zástavby pro nabídky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – obor strojírenství
  • výborná znalost AutoCAD, Inventor, dobrá znalost práce na PC (Office 365), znalost IS K2 výhodou
  • znalosti z oblasti projektového řízení ve strojírenském oboru
  • manažerské dovednosti (řízení kolektivu)
  • bezúhonnost, samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • znalost AJ výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou

 Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce

Datum nástupu: dle dohody, nástup možný ihned

Mzda: od 40 000,- Kč / měsíc.

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte, a telefonického spojení na Vás.