Projektant se specializací hydraulika – od 40 000 Kč

11.5.2023

Přijmeme zaměstnance na pozici Projektant se specializací hydraulika. Jedná se o práci na plný úvazek.

Náplň práce

  • konstrukční řešení strojů a zařízení
  • projektování hydraulických systémů, tvorba technické dokumentace, výkresů a schémat hydraulických okruhů, včetně potřebných výpočtů
  • spolupráce na vývoji nových produktů
  • zpracování technických a cenových podkladů pro tvorbu nabídky
  • technická podpora pracovníkům servisu a obchodu
  • upřesňování technických požadavků zákazníka
  • komunikace se zákazníkem
  • účast při testování a uvádění zařízení do provozu u zákazníka
  • práce v mezinárodních týmech na zajímavých projektech

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ vzdělání strojírenské
  • znalost a zkušenosti v programech Inventor, AutoCAD, popř. IS K2
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • praxe v konstrukci
  • technické myšlení a proaktivní činnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práci v prosperující firmě
  • příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost pracovních cest do zahraničí
  • kariérní růst

Datum nástupu: ihned

Mzda: od 40.000,- Kč /měs. (dle kvalifikace)

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na jobs@davon.cz. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.