Obchodně-ekonomický referent – 30 000,-/měs.

15.5.2024

Obchodně-ekonomický referentNáplň práce: Zpracování mzdové a personální agendy společnosti. Zpracování agendy společnosti: ČSÚ, životní prostředí, práce spojené s přípravou na audity dle norem ISO 9001,14001,45001 a 50001. Spolupráce s oddělením…

Obchodně-ekonomický referent

Náplň práce:

  • Zpracování mzdové a personální agendy společnosti.
  • Zpracování agendy společnosti: ČSÚ, životní prostředí, práce spojené s přípravou na audity dle norem ISO 9001,14001,45001 a 50001.
  • Spolupráce s oddělením prodeje na zpracování obchodních případů (zejména zajištění expedice včetně podkladů pro fakturaci).
  • Spolupráce s ekonomickým oddělením na controllingu a finančním plánování.
  • Zpracování podkladů a rozborů pro vedení společnosti.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání – ekonomické vzdělání výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Office 365), zejména Excel, znalost IS K2 výhodou
  • znalost AJ výhodou (zejména v písemné formě)
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s možností profesního růstu
  • možnost pružné pracovní doby a home office
  • Příspěvek na stravování 180,- Kč za každou odpracovanou směnu (plně hrazený zaměstnavatelem)
  • cafeterie, možnost zajištění obědu na pracovišti
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv, firemní akce

Datum nástupu: dle dohody, nástup možný ihned

Mzda: 30 000,- Kč / měsíc

Váš strukturovaný životopis, prosím, zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte, a telefonického spojení na Vás.